
| <--2/428 --> |
Ku koncu školského roka si siedmaci spoločne s ôsmakmi užili Banskú Štiavnicu. Privítala nás nielen krásnym letným počasím, ale aj dvoma dňami plných zaujímavostí a zážitkov. Prvou -->celý text
Školský rok utiekol ako voda a pred nami sú dlho očakávané prázdniny. Predtým, než sa rozbehneme oddychovať, zorganizovali sme si v ŠKD symbolickú rozlúčku s malým občerstvením.-->celý text
Dňa 17. - 19.6. 2026 sme organizovali už druhý školský výlet v tomto šk. roku do Z. Tatier. Teraz sa ho zúčastnili žiaci 5. A a 5. B triedy. Ubytovaní sme boli, ako obyčajne v Habovke. Pen-->celý text