
| <--2/428 --> |
Školský rok utiekol ako voda a pred nami sú dlho očakávané prázdniny. Predtým, než sa rozbehneme oddychovať, zorganizovali sme si v ŠKD symbolickú rozlúčku s malým občerstvením.-->celý text
Dňa 17. - 19.6. 2026 sme organizovali už druhý školský výlet v tomto šk. roku do Z. Tatier. Teraz sa ho zúčastnili žiaci 5. A a 5. B triedy. Ubytovaní sme boli, ako obyčajne v Habovke. Pen-->celý text
Dnes sa žiaci 2.A a 2.B zúčastnili preventívneho projektu "Póla radí deťom" s kpt. Mgr. Janou Bérešovou z Okresného riaditeľstva PZ v Topoľčanoch. Spolu s Pólou sa učili, ako sa bezpeč-->celý text