
| <--196/428 --> |
Pri príležitosti mesiaca úcty k starším si žiaci 9.B vyskúšali drotárske remeslo. Pre svojich starých rodičov vyrobili z drôtu a gorálok srdiečka, ktoré im z vďaky podarovali. Srdiečk-->celý text
Október je už tradične na našej škole venovaný našim starým rodičom. Počas uplynulých troch rokov nám svoju životnú skúsenosť a múdrosť odovzdali viacerí starkí. Čas strávený s -->celý text
V rámci projektu „Hovorme o jedle“ sme sa so žiakmi 4.B, vybrali na Mliečnu farmu do Velušoviec. Počas exkurzie nás sprevádzali pracovníčky farmy, ktoré nás veľmi odborne a pútavo o-->celý text