
| <--1/1283 --> |

Azerbajdžan, USA , Turecko, Uzbekistan, Ćína... také je poradie šachistiek po záverečnom jedenástom kole Majstrovstiev sveta v šachu dievčat do 14 rokov v talianskom meste Montesilvano. Slovensko reprezentované našou Timi Laurincovou skončilo na 40. mieste zo 107 šachistiek. Timka vyhrala šesťkrát a päťkrát prehrala. Hrala v kategórii s dievčatami, čo boli od nej o rok – dva staršie. Timka, dala si si pekný darček na začiatku prázdnin. Gratulujeme.
Mgr. Ľ. Ďurnek