Školská jedáleň
Prevádzka kuchyne: od 6.30 do 14.30 hod.
č. tel.: 0910 842 715
č. účtu:
SK30 0200 0000 0000 4053 6192
Odhlásenie z obeda: www.zs-ladislava.edupage.org

Pravidlá v školskom stravovaní podľa zákona č. 375/2018

Cena stravy:

• stravná jednotka (obed):  1,21 € (žiak 1. stupňa) / 1,30 € (žiak 2. stupňa),
  • na réžiu: 4,- € / mesiac,
  • na jednorázovú zálohu za čip: 4,- € (noví stravníci).

Podmienky stravovania žiakov v ŠJ
  • Prihlásenie žiaka na stravovanie v ŠJ nie je povinné.
  • Vydanie obeda bude možné len na pridelený čip žiaka. Ďakujeme za rešpektovanie tejto podmienky, veľmi nám tým uľahčíte prácu. V prípade straty čipu si žiak zakúpi u vedúcej ŠJ nový čip za 4,- €.
  • Rodič je povinný chýbajúceho žiaka odhlásiť z obeda vždy deň vopred do 14.00 h.
  • Rodič odhlasuje svoje dieťa aj v prípade, ak vopred vie, že bude chýbať  v čase vydávania obeda (napr. z dôvodu návštevy lekára) a obed si neodoberie.
  • V 1. deň neprítomnosti žiaka v škole môže rodič neodhlásený obed odobrať do prinesených nádob.
  • Žiakov, ktorí nie sú v škole v čase obeda z dôvodu výletu, exkurzie, súťaže odhlasujú z obeda učitelia.
  • Rodičia môžu žiaka odhlásiť zo stravovania v ŠJ aj v priebehu školského roka. Musia tak urobiť písomne, najneskôr 5 dní pred začiatkom nového mesiaca. Odhlášku od stravovania si vyzdvihnú u vedúcej ŠJ.

Odhlasovanie z obeda (deň vopred do 14.00 h)

NÁVOD NA NAINŠTALOVANIE APLIKÁCIE EDUPAGE do mobilného zariadenia  (noví žiaci):
Aplikácia Edupage sa dá stiahnuť cez obchod „Google Play“.
Pri prihlásení budete zadávať prihlasovacie meno a heslo (dostali ste ho vygenerované na Váš  mail).

• Inštalácia aplikácie edupage do mobilu nie je nevyhnutná. Do edupage sa dá prihlásiť aj cez link na webovej stránke školy www.zs-ladislava.sk alebo priamo cez google na: www.zs-ladislava.edupage.org.
  • Prihlásenie pomocou prihlasovacieho mena a hesla

POSTUP V MOBILNOM ZARIADENÍ

• Vybrať JEDÁLNY LÍSTOK
  • Vybrať DÁTUM
  • Kliknúť na červený rámik „ODHLÁSIŤ SA“

POSTUP V PC

• Vybrať KOMUNIKÁCIA – ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ – JEDÁLNY LÍSTOK
  • Vybrať príslušný TÝŽDEŇ a v ňom DEŇ
  • Kliknúť na hnedý rámik „ODHLÁSIŤ SA“

Spôsob úhrady poplatkov za stravovanie v ŠJ

• Bankovým prevodom, alebo poštovú poukážku
  • Prosíme uhradiť na č. účtu: SK30 0200 0000 0000 4053 6192 do 10. dňa, mesiac vopred.
  • Do správy pre prijímateľa zadať:  meno a priezvisko žiaka, trieda