Záver šk. roka 2021-2022 --text

Záver šk. roka 2021-2022

30.Jun.2022

Záver roka sa niesol v duchu ďakovania za všetko prežité, za spoločné chvíle, starosti i radosti, za nové vedomosti i priateľstvá. Po slávnostnej svätej omši na sviatok sv. Petra a Pavla nás čakala rozlúčka deviatakov a na druhý deň stretnutie v átriu, kde pani zástupkyňa vyhodnotila celý rok, ocenila najúspešnejších žiakov i triedy. Potom už nasledovalo odovzdávanie vysvedčení. Všetky boli výborné, veď svet nepotrebuje iba lekárov, právnikov a učiteľov, niekto predsa bude športovec, iný architekt, maliar, murár či kvetinárka. A potom už nastal...koniec. Rozlúčiť sa bolo smutné, zvlášť s našimi deviatakmi, avšak s istotou vieme, že po tom čo v nás zanechali, má pre nich život pripravené niečo úžasné a veríme, že práve oni môžu zmeniť svet a urobiť ho lepším. Ďakujeme a všetkým žiakom prajeme krásne prežitie letných prázdnin plných zážitkov!

Záver

Záver šk. roka 2021-2022