Deň školských knižníc 2021 --text

Deň školských knižníc 2021

2.Dec.2021

Každoročne sa koná podujatie Deň školských knižníc a inak tomu nebolo ani tento rok. Pani knihovníčka žiakov privítala krátkym pripomenutím podstaty Adventu a Vianoc, oboznámila ich s fungovaním knižníc, s tým ako sa o knižky starať, ako si ich požičiavať a aké dôležité je ich čítať. Tí najúspešnejší si odniesli sladkú odmenu a všetci ostatní knižky, s ktorými budú tráviť najbližšie týždne.

Deň

Deň školských knižníc 2021