Vyhodnotenie činnosti šachového krúžku --text

Vyhodnotenie činnosti šachového krúžku

5.Jul.2018

Krúžok navštevovalo spočiatku 12 žiakov, z ktorých zotrvali desiati. Na stretnutiach zohrávali šachové partie, pripravovali sa na turnaje a hravým spôsobom si namáhali myseľ. Spolu odohrali 861 šachových partií, na turnajoch 336 a na krúžkových aktivitách 525. Škoda, že našu školu už prestala reprezentovať ôsmačka Michaela Sucháňová, ktorá bola v minulosti viacnásobná majsterka okresu, no i napriek tomu sme sa umiestnili v okrese na druhom mieste v počte získaných bodov. V októbri ešte Michaela získala titul majsterky okresu, no potom sme už žiaden výrazný úspech nezaznamenali. Najúspešnejší šachista školy sa tak stal Jozef Mitošinka, no rastú nám nové talenty – Rudolf Karaba, Filip Magdolen alebo bratia Orolinovci, tak treba veriť, že šach na našej škole nevyhynie. Všetkým členom ďakuje a pekné prázdniny želá vedúci krúžku Ľuboš Ďurnek!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Vyhodnotenie