Úspešní v tvorbe prezentácií --text

Úspešní v tvorbe prezentácií

18.May.2018

ZŠ a MŠ Gogoľová v spolupráci s mestom Topoľčany a pod záštitou primátora mesta zorganizovali už 9. ročník súťaže V tvorbe prezentácií v programe Power Point. Žiaci šiestich ZŠ - ôsmaci a deviataci - súťažili v tvorbe prezentácií a následnom verejnom vystúpení na mini konferencii. Vyžrebované témy boli: žiaci 8. ročníka - Príroda je mocnejšia ako človek, žiaci 9. ročníka - Slovensko nie sú len Vysoké Tatry. Odborná porota rozhodla o treťom mieste pre našu Petru Čerňanskú (8. roč.) a o prvom mieste pre Filipa Gona (9. roč.). Srdečne im blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Úspešní