Druháci v Twistove --text

Druháci v Twistove

16.Apr.2018

V termíne od 16.-20.4. žiaci 2.A a 2.B strávili nezabudnuteľný čas v Twistove, neďaleko Trenčianskych Teplíc. Škola v prírode, presnejšie Oliwa resort sa im stal na týždeň domovom a môžeme skonštatovať, že odlúčenie od rodín zvládli deti naozaj statočne. Určite k tomu prispeli aj animátori, ktorých si deti rýchlo obľúbili , chutné jedlo a tiež krásny areál obklopený Strážovskými vrchmi. Denne ich čakali nové zábavné i poučné hry, rôzne športy - volejbal, basketbal, tenis, floorbal, či plážový volejbal. Chlapci sa tešili najmä na futbalový zápas v profi Adidas dresoch a dievčatá na každovečerné diskotéky so špeciálnou choreografiou. Nechýbalo koleso šťastia ani opekačka či jazda na kolobežke. Vyvrcholením pobytu bolo osobné stretnutie s pánom V. Voštinárom, ktorý deťom neodmietol autogram ani individuálne fotografovanie. Cestou domov sme navštívili prekrásne kúpeľné mestečko- Trenčianske Teplice, prezreli unikátne historické lietadlá na neďalekom letisku v Slávnici. A po chutnom obede sme sa vydali na cestu domov - plní zážitkov a dojmov, tešiac sa na rodičov.

Mgr. Janka Bošanská

Druháci