V Západných Tatrách --text

V Západných Tatrách

7.Jun.2017

V dňoch 7. až 9. júna sa žiaci 7., 8. ročníka a 9.A triedy zúčastnili na výlete v Západných Tatrách. Navštívili sme novootvorenú Brestovskú jaskyňu a patrili sme k prvým 10,000 návštevníkom. Neskôr sme absolvovali adrenalínovú túru cez Prosiecku a Kvačiansku dolinu, ktorej vrcholom bol nádherný vodný mlyn. Naša posledná zastávka bola v Múzeu oravskej dediny, kde sme spoznali život našich predkov a mohli sme si vyskúšať tradičné remeslá. Ďakujeme za krásny výlet! (foto: Mgr. Zuzana Sucháňová, Tomáš Kubričan 8.r.)

V. Krátka, R. Lacenová 8.r.

V Západných Tatrách

7.Jun.2017

V. Krátka, R. Lacenová 8.r.