index


x

Naši deviataci odchádzajú --text

x

Naši deviataci odchádzajú

22.Jun.2026

Spoločne sme sa rozlúčili s našimi deviatakmi a dali tak bodku za jednou krásnou kapitolou. Hoci je lúčenie vždy nesmierne ťažké, vieme, že občas musíme opustiť niečo známe a pekné, aby sme uvoľnili miesto pre niečo ešte úžasnejšie. Počas posledných dní sa školskými chodbami prelievali vlny dvoch úplne odlišných svetov. V jednej chvíli priestor zaplavila nespútaná radosť, chodbami sa niesol spev, hudba a šťastné výkriky mladších detí, ktoré s nadšením vyprevádzali svojich starších spolužiakov. Vzápätí však hluk vystriedalo dojímavé ticho, v očiach sa nám zaleskli slzy a prišli minúty plné nostalgie, pevného objímania, spomínania a úprimných slov vďaky. Odchádza zosobnenie kusov našich sŕdc, no odchádza s vedomím, že svet bude vďaka nim o niečo lepším a krajším miestom. Naša škola im dala základy a my veríme, že život má pre každého jedného z nich pripravenú úžasnú cestu. Zo srdca vám ďakujeme za všetko, čo ste tu zanechali, a prajeme vám šťastný let do života!

Mgr. J. Kamenický

Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši
Naši

x

Naši deviataci odchádzajú

22.Jun.2026

Spoločne sme sa rozlúčili s našimi deviatakmi a dali tak bodku za jednou krásnou kapitolou. Hoci je lúčenie vždy nesmierne ťažké, vieme, že občas musíme opustiť niečo známe a pekné, aby sme uvoľnili miesto pre niečo ešte úžasnejšie. Počas posledných dní sa školskými chodbami prelievali vlny dvoch úplne odlišných svetov. V jednej chvíli priestor zaplavila nespútaná radosť, chodbami sa niesol spev, hudba a šťastné výkriky mladších detí, ktoré s nadšením vyprevádzali svojich starších spolužiakov. Vzápätí však hluk vystriedalo dojímavé ticho, v očiach sa nám zaleskli slzy a prišli minúty plné nostalgie, pevného objímania, spomínania a úprimných slov vďaky. Odchádza zosobnenie kusov našich sŕdc, no odchádza s vedomím, že svet bude vďaka nim o niečo lepším a krajším miestom. Naša škola im dala základy a my veríme, že život má pre každého jedného z nich pripravenú úžasnú cestu. Zo srdca vám ďakujeme za všetko, čo ste tu zanechali, a prajeme vám šťastný let do života!

Mgr. J. Kamenický