Zbierka počas Dňa narcisov --text

Zbierka počas Dňa narcisov

18.Apr.2024

Aj tento rok sme si na našej škole pripomenuli Deň narcisov, deň solidarity s ľuďmi trpiacimi rakovinou. Možno je to iba jeden z dní v roku, no je to deň významný. Žiaci i učitelia si tento malý žltý kvietok mohli dňa 18. apríla pripnúť na oblečenie, keď prispeli na liečbu pacientov s onkologickým ochorením. Malý skutok, ktorý nijako nezasiahne naše životy, no môže zmeniť, ba zachrániť životy iných.

Zbierka

Zbierka počas Dňa narcisov