Úspech v obv. kole Hviezdoslavov Kubín --text

Úspech v obv. kole Hviezdoslavov Kubín

13.Mar.2024

Dnes sa našim recitátorom veľmi darilo. V obvodom kole Hviezdoslavov Kubín premenili svoje recitácie na víťazstvo štyri žiačky, ktoré našu školu budú reprezentovať v okresnom kole. Sú to Tamarka Jurenková, Barborka Chudobová, Veronika Poluchová a Andrejka Sitárová. Naprázdno neobišli ani ďalší, Nina Gálisová obsadila 2.miesto, Lucia Čižláková a Nina Gašparíková 3.miesto a čestné uznanie získal aj Martin Melichárek. Z úspechu sa tešíme a všetkým gratulujeme!

PaedDr. Katarína Korecová

Úspech