Úcta k starším v 9. ročníku --text

Úcta k starším v 9. ročníku

18.Oct.2023

Dňa 18.10.2024 sa niektorí žiaci 9.triedy zúčastnili stretnutia so starým rodičom pánom Oravcom. Je to dedko Aďa Bezáka. Stretnutia sa zúčastnili Aďo Bezák, ako vnuk a ďalej spolužiaci - Natália Kišacová, Aďo Kováčik a Simon Trenčanský. Starkému pomohli obrať a uskladniť úrodu jabĺk, pohrabať lístie spod stromov, naučili sa rúbať drevo a prichystať ho na zimu. Nakoniec im pán Oravec ukázal a vysvetlil, ako sa treba starať o chov sliepok. Žiaci sa za toto milé stretnutie pánovi Oravcovi poďakovali a sľúbili, že ho prídu ešte niekedy navštíviť.

Mgr. Peter Schwarz

Úcta