Balet Zle strážené dievča --text

Balet Zle strážené dievča

15.Feb.2023

V stredu 15.2. žiaci našej školy navštívili Slovenské národné divadlo v Bratislave a v ňom si užili baletné predstavenie Zle strážené dievča. Vtipný príbeh lásky mladých ľudí, kulisy, pestré kostýmy, možnosť vidieť symfonický orchester, nástroje a výborné baletné výkony prekvapili a potešili žiakov aj pedagógov, ktorí ich sprevádzali. Bolo to veľmi príjemné kultúrne predpoludnie, ktoré nám zostane v pamäti ešte dlho.

PaedDr. Katarína Korecová

Balet