Burza informácií a práce --text

Burza informácií a práce

20.Sep.2022

Dňa 20.9.2022 žiaci 9.ročníka navštívili Burzu informácií a Burzu práce 2022, ktorá s konala v priestoroch Domu kultúry Topoľčany, ktorú poriadal Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. Žiaci tu mohli získať informácie o možnostiach regionálneho trhu práce, informácie o študijných a učebných odboroch jednotlivých škôl. Dúfam, že im táto návšteva aspoň v malej miere pomohla pri rozhodovaní "Kam na strednú školu!"

Mgr. Zuzana Sucháňová

Burza