Školský výlet Piešťany - 2.r. --text

Školský výlet Piešťany - 2.r.

28.Jun.2022

Výlet sme začali na lodi, kde sme sa pohodlne usadili, najedli sa a po istom čase sme sa dozvedeli, že loď má poruchu a nevypláva. Náladu nám to nepokazilo a po nákupe kúpeľných oblátok a magnetiek sme pokračovali návštevou balneologického múzea. Po vyčerpávajúcom výklade sme neminuli hračkárstvo a po ňom sme sa autobusom presunuli do vojenského historického múzea. Výklad bol zaujímavý, nasmerovaný k reálnemu obrazu vojny s poukázaním na vzácnosť mieru. Na záver sme si prezreli centrum mesta a kúpeľný ostrov z vozňa turistického vláčika a sladkú bodku za výletom v podobe nanuku sme si dali na Čertovej peci. Unavení, ale obohatení o poznatky a pestré zážitky sme sa vrátili k rodičom, ktorí nás trpezlivo čakali na parkovisku pred školou.

Mgr. Janka Bošanská

Školský

Školský výlet Piešťany - 2.r.

28.Jun.2022

Mgr. Janka Bošanská