Škola v prírode Tesáre --text

Škola v prírode Tesáre

26.Jun.2022

V dňoch 23.-27.5.2022 sa žiaci 2.A cez CK Vida zúčastnili školy v prírode v Tesároch. Program, ktorý zabezpečovali animátori sa deťom veľmi páčil ako aj krásne prostredie a areál. Veľa súťažili, športovali a zabávali sa. Najviac spomínajú na hru „Pašeráci“, dievčatá na diskotéku a všetci na plážové ihrisko. Počas celého týždňa získavali body a svojou snahou si zabezpečili 2.miesto a to medzi štvrtáckymi tímami. Tento týždeň plný zábavy nám budú pripomínať nielen diplomy, ale aj tričká, náramky či iné darčeky.

Mgr. Janka Bošanská

Škola v prírode Tesáre