Sviatosť birmovania 2022 --text

Sviatosť birmovania 2022

25.Jun.2022

Dňa 25. júna sa v našej farnosti uskutočnila slávnosť Birmovania, ktorú prijali žiaci 8. a 9. ročníka našej školy. Otec biskup mons. Peter Beňo svojou modlitbou a vkladaním rúk vyprosil pre ich životy dary rozumu a múdrosti, rady a sily, poznania a nábožnosti i dar bázne pred Pánom. Duch Svätý je silou, ktorá im môže a chce pomáhať dozrievať. Veríme, že mesiace príprav na vstup do kresťanskej dospelosti a samotný akt zoslania Ducha Svätého ich obdarí všetkými darmi, o ktoré prosili.

Mgr. Zuzana Sucháňová

Sviatosť