Pripomíname si Deň narcisov --text

Pripomíname si Deň narcisov

28.Apr.2022

Aj tento rok sme si na našej škole pripomenuli Deň narcisov, deň solidarity s ľuďmi trpiacimi rakovinou. Možno je to iba jeden z dní v roku, no je to deň významný. Žiaci i učitelia si tento malý žltý kvietok mohli dňa 28. apríla pripnúť na oblečenie, keď prispeli na liečbu pacientov s onkologickým ochorením. Malý skutok, ktorý nijako nezasiahne naše životy, no môže zmeniť, ba zachrániť životy iných.

Pripomíname

Pripomíname si Deň narcisov