Vesmír očami detí --text

Vesmír očami detí

15.Mar.2022

Dňa 15.3.2022 sa uskutočnilo v priestoroch výstavnej miestnosti Tribečského osvetového strediska slávnostné vyhodnotenie celoslovenskej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí. Súťaž sa každoročne organizuje v spolupráci s Tekovskou hvezdárňou v Leviciach. Deti súťažili v šiestich kategóriách. Za našu školu to boli žiaci 1.a 2. stupňa. Tretie miesto si v druhej súťažnej kategórii - ZŠ pre 1. stupeň odniesla naša žiačka Mia Maté z 3.A triedy pod vedením p. uč. Mgr.E. Bajzíkovej.

Mgr. Lucia Benková

Vesmír