Deň cirkevných učiteľov --text

Deň cirkevných učiteľov

28.Jan.2022

Na sviatok sv. Tomáša Akvinského sa žiaci v jednotlivých triedach zhostili úloh učiteľov a vyskúšali si aké je to stáť na druhej strane katedry. Svoju prípravu vzali zodpovedne a tak sa deti zabavili pri sledovaní anglického seriálu a následných úlohách na hodine angličtiny, kde tí najlepší získali sladkú odmenu či pri zábavnej hodine hudobnej výchovy, zopakovali si osemtisícovky v Himalájach či zaujímavosti zo života Tomáša Akvinského. Možno učiteľmi byť neplánujú, no aspoň si na chvíľu vyskúšali, aké je to odovzdávať vedomosti iným.

Deň

Deň cirkevných učiteľov