Návšteva ministra školstva Gröhlinga --text

Návšteva ministra školstva Gröhlinga

14.Jan.2022

Dňa 14. 01. našu školu poctil návštevou minister školstva Branislav Gröhling. Po privítaní pani riaditeľkou ho čakal úvodný program žiakov školy - tanečné vystúpenie štvrtákov doprevádzané na klavíri p. uč. Grznárovou a na flaute Emkou Bošanskou zo 6.A a prednes básne, ktorú si pripravila Andrejka Sitárová tiež zo 6.A. Následne sa pán minister zapojil aj do vyučovania. V 1.B triede žiakov preskúšal abecedu, spoločne si zaspievali a stal sa čestným žiakom triedy a v 6.A sa pozrel na hodinu angličtiny. Po prehliadke školy sa zúčastnil diskusie s pedagógmi, v ktorej odpovedal na niekoľko dotazov a na záver sa so zúčastnenými spoločne odfotil a rozlúčil sa.

Ďakujeme za foto

matusgono.pic-time.com