OK Šaliansky Maťko --text

OK Šaliansky Maťko

21.Jan.2020

Okresný úrad Nitra, odbor školstva a Tribečské osvetové stredisko v Topoľčanoch usporiadalo okresné kolo v prednese slovenskej povesti "Šaliansky Maťko." Našu školu úspešne reprezentovali tri dievčatá: Natálka Ševčíková 3.B, Lucka Čižláková 4.A a Stanka Keptúnová 6.A. Naše šikovné recitátorky obsadili každá 3. miesto vo svojej kategórii. Konkurencia bola veľká, o čom svedčí počet 21 súťažiacich v každej kategórii. Dievčatám gratulujeme!

Mgr. Magdaléna Sílešová

OK Šaliansky Maťko