Dobrá novina v škole --text

Dobrá novina v škole

19.Dec.2019

Dobrá novina nie je len o koledovaní vo farnostiach, je zároveň súhrnom menších projektov zbierok, do ktorej sa zapojila aj naša škola. Formou predaja výrobkov, ktoré zhotovili naši žiaci sa snažíme vyzbierať finančný príspevok, ktorý bude zaslaný na účet Dobrej noviny a využitý na pomoc Pápežským misijným dielam, komunitným organizáciám či misijným spoločenstvám. Za každé podporenie tejto dobrej veci ďakujeme.

Dobrá

Dobrá novina v škole