Volejbalisti postúpili do finále --text

Volejbalisti postúpili do finále

16.Dec.2019

Dňa 16.12. sa konalo predkolo volejbalu žiakov. Školy štartovali v 4 skupinách. Naša škola bola v skupine so školami ZŠ Tríbečská, ZŠ Kovarce a ZŠ Škultétyho. V skupine sme zvíťazili vo všetkých troch zápasoch nad našimi súpermi v pomere 2 - 0 a zaslúžene postúpili do okresného finále, ktoré sa bude konať 28.01.2020 v telocvični ZŠ s MŠ Urmince. Ďakujeme chlapcom za predvedené výkony a budeme fandiť vo finále.

Mgr. Peter Schwarz

Volejbalisti