Veľká továreň na slová --text

Veľká továreň na slová

4.Dec.2019

Dňa 4.12.2019 sa žiaci 1.stupňa zúčastnili predstavenia v Starom divadle Karola Spišáka v Nitre. V rozprávke trojica hlavných hrdinov – Phileas, Oscar a krásna Cybele na pozadí detských vzťahov spoznávajú moc peňazí a váhu slov. Po vystúpení žiaci 3.A a štvrtáci navštívili kostolík v Dražovciach. Vďaka sprievodcovi a čaru tohto miesta sa nám táto návšteva stala nezabudnuteľnou. Dozvedeli sme sa niečo o histórii tohto miesta, obzreli interiér i exteriér s jaskyňami a na záver nafotili výhľad , ktorý sa nám vďaka slnečnému počasiu naskytol.

Mgr. Janka Bošanská

Veľká