Netradičná olympiáda --text

Netradičná olympiáda

27.Sep.2019

V rámci Európskeho týždňa športu, si po škôlkaroch a prvákoch, 27.9. 2019 sily zmerali aj druháci s tretiakmi a štvrtá A so štvrtou B. Boli skvelí vo všetkých atletických aj keď netradične absolvovaných disciplínach. Hádzali „oštepom“, behali rebríkom, triafali čižmou či netradične zhadzovali kolky. Bez akéhokoľvek ovplyvňovania bol výsledok medzi súťažiacimi na záver nerozhodný ... a tak všetci obsadili 1.miesto. Blahoželáme!!

Mgr.Janka Bošanská

Netradičná