Včielky na Zobore --text

Včielky na Zobore

27.Sep.2019

Včielky z 3.B dodržali sľub a po roku sa opäť stretli so starými rodičmi na spoločnom výlete. Veď na železničnej stanici pri kupovaní lístkov na vláčik sme potrebovali 13 žiackych a 13 dospeláckych . V Nitre sme presadli na autobus MHD a ten nás vyložil až pred Benediktínskym kláštorom. Po jeho prehliadke sme sa napili zo Svoradovho prameňa, aby sme vládali vystúpiť k jeho jaskyni. Na Zobor to už bolo ťažšie, ale odmenou okrem super výhľadu na Nitru boli maškrty z batoha babičky a dedka. Na Zobore sme jaskyňu s drakom neobjavili, no v Mlynoch jeden DRÁČIK bol. Starí rodičia, ďakujeme vám!

Mgr. Július Hanko

Včielky