Topoľčiansky nočný beh --text

Topoľčiansky nočný beh

13.Sep.2019

Topoľčiansky nočný beh, Memoriál Mareka Barányiho je v našom meste stále populárnejší a preto niet divu, že sa ho zúčastnilo viacero žiakov našej školy z prvého i druhého stupňa, ale aj ich rodičov. Za všetkých treba vyzdvihnúť úspech Nikol Žákovej, žiačky 7. ročníka, ktorá na trati 740m získala skvelé prvé miesto s časom 03:01. Nikol gratulujeme a veríme, že budúci rok priláka ešte viac mladých nadšencov behu.

Topoľčiansky

Topoľčiansky nočný beh