Stretnutie učiteľov na hrade --text

Stretnutie učiteľov na hrade

21.Jun.2019

Dňa 21.6. 2019 sa v Bazilike sv. Emeráma v Nitre konalo stretnutie učiteľov cirkevných škôl celej Nitrianskej diecézy. Zúčastnilo sa ho takmer 350 pedagógov, pre ktorých bola Mons. Viliamom Judákom slúžená svätá omša a po nej sa zúčastnili prednášky dona Jozefa Luscoňa SDB na tému svedomie. K záveru boli niektorí pedagógovia ocenení a medzi nimi bola za svoju dlhoročnú oddanú prácu v našej škole odmenená aj naša kolegyňa Mgr. Magdaléna Sílešová. Srdečne jej gratulujeme a prajeme veľa Božích milostí, tvorivosti a vďačných žiakov.

Stretnutie

Stretnutie učiteľov na hrade