Piataci v Čiernom Balogu --text

Piataci v Čiernom Balogu

4.Jun.2019

4. júna 2019 žiaci piateho ročníka navštívili Čierny Balog. Na úvod sme sa zastavili v remeselnom dvore, kde si žiaci mali možnosť vyskúšať rôzne remeslá ako prácu s drevom, tkáčstvo alebo pílenie dreva či zatĺkanie klincov. Všetci to úspešne zvládli a potom sme sa vydali čiernohorskou železnicou do Vydrovskej doliny do lesníckeho skanzenu. Po absolvovaní náučného chodníka lesom sme sa čosi aj naučili a hlavne sme trávili príjemné chvíle spoločne v prírode. Po dňoch dažďa sme boli radi, že nám počasie vydržalo a pršať začalo až cestou domov.

Mgr. Soňa Košíková

Piataci