Talent v hode loptičkou --text

Talent v hode loptičkou

4.Jun.2019

Dňa 4.6.2019 sa v Nových Zámkoch uskutočnili školské majstrovstvá Nitrianskeho kraja žiakov a žiačok ZŠ v atletike jednotlivcov a družstiev s školskom roku 2018/2019. Naša škola mala zastúpenie v jednej disciplíne žiačok, a to v hode loptičkou. Našu školu reprezentovala žiačka 7. ročníka Bibiana Semanišinová. V okresných majstrovstvách skončila na 1. mieste výkonom 44 m. Pred krajskými majstrovstvami sme sa snažili ešte vylepšiť techniku, aby lepšie a plynulejšie zvládla spojiť rozbeh so samotným hodom. Oplatilo sa, pretože Bibiana bola schopná zlepšiť svoj výkon takmer o 7 m. S výkonom 50,6 m skončila na výbornom 3. mieste. Za takúto reprezentáciu školy si zaslúži obdiv, aj poďakovanie zároveň. Budeme jej fandiť aj v budúcich športových zápoleniach.

Mgr. Peter Schwarz

Talent