Deň matiek 2019 --text

Deň matiek 2019

20.May.2019

Dňa 20. mája sme si pripomenuli v dnešnej dobe taký významný sviatok, Deň matiek. Kvôli nepriaznivému počasiu sme pripravovaný program pod holým nebom presunuli do kinosály Spoločenského domu. Videli sme moderné, ľudové i retro tance, spev, vtipné i vážne tanečné scénky. Celým programom nás sprevádzali moderátorky Laura Valachová a Viktória Gáciová. Nielen mamy, ale i staré mamy mali z programu veľkú radosť a bol tak príjemným spestrením ich i nášho dňa. Za celkové zastrešenie programu treba poďakovať Mgr. J. Králikovej, PaedDr. L. Krajčovej, Mgr. M. Sílešovej a Mgr. O. Kupcovej a nášmu bývalému žiakovi, Igorovi Jánošovi, ktorý sa postaral o ozvučenie. Zároveň ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o organizáciu tohto krásneho podujatia.

Deň

Deň matiek 2019