Majstrovstvá okresu v atletike --text

Majstrovstvá okresu v atletike

22.May.2019

V dňoch 20.5. a 22.5. sa uskutočnili majstrovstvá žiačok a žiakov ZŠ a OG okresu Topoľčany v atletike. Našu školu reprezentovali žiačky T. Brázdilová - 60 m, 300 m, K. Bartošová - 60 m, loptička, S. Poláková - 60 m, diaľka, B. Semanišinová - guľa, loptička. Najväčší úspech dosiahla B. Semanišinová, žiačka 7. ročníka - guľa 2. miesto a loptička 1. miesto a zároveň aj postup na majstrovstvá kraja v tejto disciplíne. Srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým dievčatám za vzornú reprezentáciu školy.

Žiakov zastupovali - F. Kasala - guľa, loptička, J. Minárik - 60 m, 1000 m, M. Marko - diaľka, 1000 m, M. Pinter - 60 m, diaľka, ale pre chorobu neštartoval. Chlapcom sa síce nepodarilo obsadiť medailové pozície, ale za predvedený výkon a maximálnu snahu si zaslúžia náš obdiv a uznanie. Veľká vďaka chlapci.

Mgr. Peter Schwarz

Majstrovstvá