Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo --text

Hviezdoslavov Kubín - obvodné kolo

20.Mar.2019

Po úspechu našich žiačok Adriany Fliegovej, Lucie Čižlákovej, Niny Sucháňovej, Michaely Sucháňovej, Laury Valachovej a Stanislavy Keptúnovej v obvodnom kole Hviezdoslavov Kubín, čaká na víťazky okresné kolo, ktoré sa uskutoční v apríli. Dúfame, že svoj úspech zopakujú. Prajeme im veľa šťastia! Reprezentovať nás budú vo svojich kategóriách Lucia Čižláková, Adriana Fliegová, Stanislava Keptúnová, Laura Valachová a Michaela Sucháňová.

PaedDr. Katarína Korecová

Hviezdoslavov