Súťaž v stavaní LEGA --text

Súťaž v stavaní LEGA

11.Mar.2019

Deti v školskej družine sa veľmi rady hrávajú so stavebnicami. Neraz prekvapia stavbami, do ktorých vkladajú svoju veľkú fantáziu. Tak sme pre ne zorganizovali súťaž v stavaní Lega. Každý súťažiaci mal za úlohu postaviť niečo bez návodu. Za hodinu usilovnej práce vzniklo veľa zaujímavých výtvorov a bolo ťažké vybrať tri najlepšie. Pri hodnotení sme pozerali nielen na vzhľad ale i na obtiažnosť hotovej stavby. Súťažilo 27 detí a 1. miesto získali N. Gašparíková a V. Kranerová. Na 2. sa umiestnila A. Šebová a 3. miesto obsadil S. Bilik. Zvláštnu cenu dostali M. Magdolen a D. Bobula.

Eva Dvončová

Súťaž