Šaliansky Maťko - krajské kolo --text

Šaliansky Maťko - krajské kolo

19.Feb.2019

Dňa 19.2.2019 sa konalo v Nitre krajské kolo v prednese slovenskej povesti "Šaliansky Maťko J. C. Hronského". Našu školu po výhre v okresnom kole reprezentovala Andrejka Sitárová, žiačka 3.A triedy. Svojím prednesom opäť zaujala porotu a skončila v silnej konkurencii, vo svojej kategórii, na krásnom 3.mieste. Andrejke srdečne blahoželáme, prajeme veľa radosti, ale aj šťastia v ďalších recitačných súťažiach.

Mgr. Janette Thomasová

Šaliansky