Deň učiteľov --text

Deň učiteľov

28.Jan.2019

Prostredníctvom vedy bližšie ku viere. Aj to boli slová nášho pátra Wieslawa, ktoré nás učiteľov mali povzbudiť vo svojom povolaní privádzať žiakov nielen k múdrosti ducha, ale i duše. Na sviatok sv. Tomáša Akvinského sa deviataci zhostili úloh učiteľov a vyskúšali si aké je to stáť na druhej strane katedry. Svoju prípravu vzali zodpovedne a tak si deti na prvom stupni nielen zopakovali malú násobilku či čítanie, ale zabavili sa aj na hodine angličtiny či výtvarnej výchovy. Možno z nich učitelia nebudú, no aspoň na chvíľu okúsili, aké je to odovzdávať vedomosti iným.

Deň

Deň učiteľov