Volejbalisti suverénne postupujú --text

Volejbalisti suverénne postupujú

21.Jan.2019

V predkole volejbalu žiakov školy štartovali v 3 skupinách. Naša škola bola v skupine so školami ZŠ s MŠ Radošina, ZŠ s MŠ V. Ripňany a ZŠ Bojná. V skupine sme zvíťazili vo všetkých troch zápasoch nad našimi súpermi v pomere 2 - 0 a zaslúžene postúpili do okresného finále, ktoré sa konalo 21.01.2019 v telocvični ZŠ s MŠ Urmince. Do finále postúpili z ostatných skupín školy ZŠ Kovarce a ZŠ Gogoľová. V prvom zápase sme porazili ZŠ Kovarce 2 - 0. V druhom zápase sme opäť potvrdili naše kvality a zvíťazili sme aj nad ZŠ Gogoľová 2 - 0. Stali sme sa víťazmi okresu vo volejbale základných škôl pre školský rok 2018/2019. Chlapcom spolu s trénerom pátrom Róbertom sa konečne podarilo prebojovať na majstrovstvá kraja. Našu školu reprezentovali žiaci - M. Pinter, V. Laudon, T. Hroššo, F. Kasala, J. Minárik, J. Kišac, M. Valent a M. Hajnovič. Ďakujeme našim chlapcom za vzornú reprezentáciu školy a fandíme im v ďalších bojoch.

Mgr. Peter Schwarz

Volejbalisti