Najkrajšia vianočná dekorácia --text

Najkrajšia vianočná dekorácia

20.Dec.2018

Vianoce sú najkrajším obdobím v roku a najväčším sviatkom, hneď po Veľkej noci. Symbolizujú príchod Ježiša na tento svet, ktorý priniesol spásu celému ľudstvu. Snáď najviac majú Vianoce rady deti. Tešia sa na výborné koláčiky, ktoré napečú ich maminy a babičky. Tešia sa na prvý sneh, na prázdniny, na darčeky a samozrejme aj na našu pravidelnú vianočnú súťaž, do ktorej sa zapojili aj tento rok. Zúčastnili sa jej mladší, ale aj starší žiaci, ktorí boli za svoju námahu a tvorivosť odmenení. Tieto prekrásne dekorácie umocnili čaro prichádzajúcich Vianoc. Všetkým šikovným výrobcom ďakujeme a prajeme im sviatky plné pokoja, radosti, lásky a Božieho požehnania.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Najkrajšia