Vianočný koncert 2018 --text

Vianočný koncert 2018

19.Dec.2018

Stalo sa tradíciou, že v adventnom období usporadúvame v priestoroch farského chrámu koncert. Tento rok sa tak opäť stretli rodičia i starí rodičia, pedagógovia našej i Cirkevnej základnej umeleckej školy sv. Lukáša, ktorá program spoluorganizovala a pod vedením pani učiteľky Mgr. Janky Bošanskej a Mgr. Janette Thomasovej a za pomoci pani vychovávateliek nám žiaci predvianočné obdobie spríjemnili prednesom prózy, anjelským spevom, hrou na husliach, flaute, gitare či klávesoch, ale i anjelským tanečným číslom. Celým programom nás sprevádzali moderátori, ôsmaci - Alica Kmeťková a Matúš Gono. Vianočnú atmosféru na záver dotvorili zhasnuté svetlá, farebné svetielka kahancov a spoločná pieseň so sólom Laury Jendrálovej a Katky Laudonovej. Ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili na príprave a organizácii tohto krásneho podujatia a tešíme sa opäť o rok.

Vianočný

Vianočný koncert 2018