Školské kolo geografickej olympiády --text

Školské kolo geografickej olympiády

6.Dec.2018

Podporiť rozširovanie geografických vedomostí žiakov, ich praktických zručností v topografii a poznávanie miestnej krajiny bolo cieľom školského kola geografickej olympiády, ktorá sa uskutočnila dňa 6.12.2018. Zúčastnilo sa jej 11 žiakov. Najúspešnejší v jednotlivých kategóriách budú školu reprezentovať v okresnom kole. Na prvých miestach sa umiestnili Hanka Galovičová 5.A, Matúš Marko, 7.r. a Ján Krajčo 8.r. Vďaka patrí všetkým, ktorí sa jej zúčastnili.

Mgr. Emília Andelová

Školské