Čítame a cvičíme s druhákmi --text

Čítame a cvičíme s druhákmi

22.Oct.2018

Každé obdobie v živote človeka je krásne. Krásne bolo i stretnutie žiakov 2.A triedy so starou mamou pani Žatkovou a Sujovou. Pani Žatková nám prečítala obľúbené rozprávky svojich vnučiek o zvieratkách. A pretože druháci už vedia pekne čítať, tak starej mame prečítali rozprávku o slimákovi. Nechýbali ani zážitky s domácimi miláčikmi. Deti sa potešili aj návšteve temperamentnej babičky pani Sujovej. S radosťou zopakovali, čo im ohybná a plná energie pani Sujová precvičovala. A keďže dobrota, láskavosť a starostlivosť našich babičiek sa nezaprie, každý dostal na doplnenie energie aj sladkú odmenu. Staré mamy ĎAKUJEME!

Gabriela Piknová

Čítame