Imatrikulácia prváčikov --text

Imatrikulácia prváčikov

17.Oct.2018

Naši najmladší, prváci, si 17.októbra užili dopoludnie plné zábavy a hier. Ocitli sa v "Rozprávkove", kde ich privítala Snehulienka a 2 trpaslíci. Keďže boli iba dvaja, chceli doplniť pomocníkov práve z radov prváčikov. A tak milí prváci ukázali svoju šikovnosť a obratnosť pri nosení "ježkov" na lyžici, pri skákaní vo vreciach, stavbe pojazdného auta, či hádzaní žabiek do kruhu a "šermiarskych" hrách. Všetci boli pasovaní pani riaditeľkou za žiakov našej školy, dostali požehnanie od pána farára, kriedové pomazanie, aby im rúčky pekne písali, im dala pani zástupkyňa. Na záver si pochutnali na "elixíre múdrosti". Všetci ostatní ich búrlivo povzbudzovali.

PaedDr. Lenka Krajčová

Imatrikulácia