Jesenné dekorácie --text

Jesenné dekorácie

5.Oct.2018

Jeseň, azda najfarebnejšie ročné obdobie, ktoré prináša celú paletu farieb a priestor pre realizáciu umelca, ktorý sa skrýva vo vnútri mnohých z nás. Zistili sme, že najviac je ich na našej škole. Do súťaže "Plody jesene" sa takýchto umelcov a hlavne šikovných ručičiek zapojil rekordný počet. Udelili sme veľa prvých, druhých a tiež tretích miest. Každý výrobca si odniesol diplom, sladkosť a malú odmenu. A že bolo naozaj ťažké vybrať tie najkrajšie, posúďte sami. Ďakujeme všetkým šikovným deťom a tiež rodičom, ktorí pomohli pretvoriť náš školský vestibul na pestrofarebnú galériu.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Jesenné