Včielky na Topoľčianskom hrade --text

Včielky na Topoľčianskom hrade

10.Oct.2018

Topoľčiansky hrad bol cieľom jesenného putovania žiačikov z 2. B. Aby im nebolo smutno, spoločnosť im robili takmer všetci starí rodičia. Veď to sa putuje, ak chutné koláče na výlet napiekla stará mama a na výlet v batohu prinesie starý otec. Spolu sme cestovali prímestským autobusom až na Podhradie, spolu sme si pozreli hrad, Opálenú jaskyňu a krásny jesenný deň sme využili aj na hry vo farebnej, jesennej prírode. Ten sme dostali, ako bonus z neba. Darmo, veď my sme deti z katolíckej školy.

Babička a dedino, ĎAKUJEME!

Mgr. Július Hanko

Včielky

Včielky na Topoľčianskom hrade

10.Oct.2018

Babička a dedino, ĎAKUJEME!

Mgr. Július Hanko