Modlitba svätého ruženca --text

Modlitba svätého ruženca

4.Oct.2018

Modlitba svätého ruženca bola kedysi považovaná za jednoduchú, ba priam obyčajnú modlitbu. O jej veľkej sile nás však presvedčil nielen svätý Ján Pavol II, ale povzbudzuje nás aj v našom každodennom živote. Každý štvrtok sa tak o 7:15 stretávame v školskej kaplnke, aby sme svojimi modlitbami prosili o mier vo svete, lásku medzi blížnymi, za schopnosť porozumieť si navzájom. "Zdravas Mária", jednoduché slová, ktoré sú však svetlom v našom živote.

Modlitba svätého ruženca

4.Oct.2018