Dopravná výchova na I. stupni --text

Dopravná výchova na I. stupni

19.Jun.2018

Každý správny účastník premávky a teda aj cyklista musí ovládať dopravné predpisy. Preto sme sa rozhodli otestovať naše nové dopravné ihrisko a žiakov prvého stupňa oboznámiť s pravidlom pravej ruky, prednosťou v jazde, povinnou výbavou cyklistu či jazdou cez prekážky. Deti sa nedali zahanbiť a bez nehody absolvovali celý kurz. Veríme, že nadobudnuté vedomosti a zručnosti budú využívať aj v premávke.

Dopravná

Dopravná výchova na I. stupni